Промисловий рециркулятор Аерекс-профешнл 1200 (без озону) з пультом


- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: zav-198
29 000 ₴
28 130 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Офіси організацій, Клініки та медичні установи, Харчова промисловість, В установах |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
| Площа приміщення | 800 кв.м |
| Таймер | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 390 мм |
Шановні клієнти та партнери! У зв'язку зі складною економічною обстановкою в Україні переконливе прохання – уточнювати наявність товару та ціни за дзвінком менеджеру (можете також замовити дзвінок – ми з Вами зв'яжемось).
Для максимального збільшення ефективності очищення повітря в промислових приміщеннях розроблений спеціальний високопотужний рециркулятор Аерекс-профешнл 1000. Збільшена потужність вентилятора дає змогу пропускати великі обсяги повітря в одиницю часу та досягати вищого ступеня його очищення завдяки збільшенню кількості бактерицидних ламп.
У разі контакту бактерій з ультрафіолетовим випромінюванням відбувається іонізація й очищення повітря. Конструкція рециркулятора дає змогу безперервну роботу ламп упродовж тривалого терміну. Корпус рециркулятора виготовлений із високоякісної сталі та пофарбований полімерним покриттям, стійким до дезінфікувальних розчинів. У верхній частині встановлена кришка для доступу до ламп і електричних компонентів конструкції
|
Характеристики |
|
|
Країна виробник |
Україна |
|
Потужність лампи, Вт |
30 |
|
Кількість ламп TUV, шт. |
11 |
|
Площа оброблення, не більш ніж, м3 |
600 м. куб |
|
Довжина хвилі, нм |
253,7 нм |
|
Сфера використання |
Офіси організацій, Торгові магазини, для дому, У установах, Харчова промисловість, HoReCa, Клініки та медичні установи, Fast-food |
|
Тип встановлення обладнання |
Стаціонарний |
|
Таймер |
Немає |
|
Спосіб встановлення |
Настінний |
|
Тип |
Рециркулятор |
|
Комплектується шнуром |
Да |
|
Матеріал виготовлення |
|
|
Матеріал каркаса |
Метал |
|
Габаритні розміри |
|
|
Довжина, мм |
1600 |
|
Ширина, мм |
760 |
|
Висота, мм |
390 |
Термін гарантії — 12 місяців.
- Ціна: 28 130 ₴



